Targi Ślubne Poznań 2017, czyli co nas zainspirowało.

Serdecznie witamy w pierwszym wpisie 2017 roku!!!

W Nowy Rok wkroczyłyśmy dość intensywnie z nowymi pomysłami i świeżą głową. W ostatnim czasie przygotowywałyśmy się na Targi Ślubne w Poznaniu, co wiązało się z pracą nad ulotkami i poszerzaniem naszej bazy podwykonawców.  Jakiś czas temu poprosiłam Was o pierwsze spostrzeżenia i skojarzenia związane z pracą konsultanta ślubnego i agencji ślubnej. Dzięki Waszym odpowiedziom udało nam się stworzyć niebanalną treść ulotki. Jesteście jej współtwórcami, dlatego chętnie się nią podzielimy:)

Jak już wiecie na Targach Ślubnych 2017 byłyśmy jednym ze sponsorów. Nasza nagroda w postaci koordynacji dnia ślubu trafiła do Pani Eweliny ze Środy Wielkopolskiej. Pani Ewelinie jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Obiecujemy, że zrobimy wszystko żeby w tym dniu czuła się wyjątkowo i nie musiała o nic martwić.

Wyjątkowo nie będziemy zdawać Wam całej relacji z targów ponieważ możecie ją znaleźć tutaj i tutaj, i jeszcze tu ,i w tym miejscu, i jeszcze na e-poznań.

Trendy ślubne obowiązujące w 2017 roku

Przyjęło się, że to, co zostanie zaprezentowane na początku roku na gali ślubnej będzie miało wpływ na trendy ślubne nadchodzącego sezonu.  Jeżeli chodzi o dekoracje to zdecydowanie nadal króluje boho i styl rustykalny – czyli lekko, wygodnie, odważnie, oryginalnie, blisko natury i równie pięknie. 

W sukniach ślubnych również niewiele się zmienia w stosunku do roku 2016. Modne są zwiewne spódnice, koronki, kwiaty i to, co nas najbardziej cieszy, czyli krój nadający sukni lekkości. Jednym słowem Panny Młode nie mogą narzekać, że jest im niewygodnie:)

Zdjęcie nr 1 i 3 by RoGo, zdjęcie nr 2 głoswielkopolski.pl

Panowie mieli możliwość skorzystać z osiągnięć nowoczesnej techniki  czyli szycie garnituru na podstawie skanowania sylwetki 3d. Takim rozwiązaniem może pochwalić się firma Kruk’s. A więcej o tej nowoczesnej formie pobierania wymiarów poczytacie w tym artykule. Zainteresowanie i kolejki były niesamowite 😉

źródło: głoswielkopolski.pl

Bardzo podobały nam się dekoracje stołów zaprezentowane przez firmy dekoratorskie, jak i udostępniane w ofercie przez  lokale ślubne. Nawiązywały nie tylko do trendów zeszłorocznych, ale także wprowadzały powiew nowości poprzez intensywne barwy i  połączenia pozornie niepasujących do siebie elementów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Nie zawiodły nas cukiernie. Bo któż by nie zachwycił się pięknymi i smacznymi (tak, tak, można było spróbować) tortami i babeczkami. Efekty oceńcie sami.

O trendach 2017 nie będziemy się już więcej rozpisywać, ponieważ przygotowujemy dla Was osobny artykuł czerpiący z rynków zagranicznych. A tymczasem zapraszamy do oglądania galerii naszych inspiracji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz