Kilka słów o współpracy z nami

  • I spotkanie – jest spotkaniem niezobowiązującym przy dobrej herbacie lub kawie. Zanim przystąpimy do współpracy chcemy się czegoś o Was dowiedzieć. Jest to dobra okazja, żeby się poznać, porozmawiać o Waszych planach związanych z tym Wyjątkowym Dniem, ustalić szacunkowy budżet uroczystości, wybrać motyw przewodni, jak również opowiedzieć Wam o tym jak pracujemy.
  • Podpisanie umowy – to oficjalny początek naszej współpracy. Ustalamy dokładny zakres usług, budżet, w jakim mamy się poruszać i podpisujemy umowę. Od tego momentu odpowiedzialność za Wasz ślubu spoczywa na naszych barkach.
  • Organizacja – Najdłuższy etap naszej współpracy. W tym czasie jesteśmy w stałym kontakcie z Wami. Typujemy dla Was najlepszych podwykonawców, aranżujemy spotkania z nimi i w Waszym imieniu podpisujemy z nimi umowy uwzględniające wszystkie ustalone szczegóły.
  • Koordynacja – Ten Wielki Dzień – Tego dnia będziemy czuwały nad przygotowaniami i realizacją ślubu oraz wesela od rana do późnych godzin wieczornych. Sprawimy, że ten dzień będzie dla Was i dla Waszych gości wyjątkowy.
  • Rozliczenia końcowe – W Waszym imieniu możemy zająć się rozliczeniem z podwykonawcami już po Waszej uroczystości, podziękowaniem gościom oraz osobom, bez których to wesele nie byłoby takie wyjątkowe.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz