Jeśli zastanawiacie się nad tym dlaczego warto skorzystać z naszych usług, odpowiedzcie sobie na poniższe pytania:

 • Właśnie się zaręczyliście, jesteście niesamowicie szczęśliwi i jednocześnie bardzo zabiegani?
 • Dużo pracujecie, macie mało wolnego czasu, a może właśnie budujecie dom, lub opiekujecie się małymi dziećmi?
 • Mieszkacie za granicą, chcecie wziąć ślub w Polsce i nie macie tyle czasu wolnego aby osobiście dopilnować wszelkich formalności?
 • Marzy Wam się ślub jak z bajki, ale brakuje sił i chęci żeby zająć się organizacją? Albo jest wręcz przeciwnie bardzo chcecie zorganizować coś wyjątkowego, niebanalnego, ale nie wiecie od czego zacząć a internet oferuje cały wachlarz niekoniecznie sprawdzonych w praktyce pomysłów?

Jeżeli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco to znaczy że potrzebujecie wsparcia i od tego jesteśmy właśnie my. Dlaczego? Bo wyręczymy Was w żmudnych poszukiwaniach osób do współpracy. Oszczędzimy Wasz czas spędzony na przygotowaniach, umówimy spotkania z podwykonawcami w najbardziej optymalnym dla Was terminie a jeżeli będzie taka możliwość wiele spraw załatwimy zdalnie. Doradzimy i ułożymy w całość Waszą koncepcję. Zainteresowani?

Poniżej szczegółowa lista powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług.

Mamy doświadczenie w realizacji ślubów i wesel i wiemy co w tym dniu jest najważniejsze, a co najbardziej przeszkadza w czerpaniu przyjemności z jednego z najpiękniejszych dni w Waszym  życiu.

 1.  Jesteśmy elastyczne i otwarte na Wasze sugestie.
 2.  Do każdej Pary podchodzimy indywidualnie bez utartych schematów.
 3.  Wiemy jak wielka odpowiedzialność na nas ciąży, dlatego dajemy Wam sprawdzonych i rzetelnych podwykonawców.
 4.  Bierzemy na swoje barki wszelkie problemy związane z organizacją i koordynacją ceremonii jednocześnie nie pozbawiając Was  przyjemności z jej planowania.
 5.  Mamy kontrole nad nieprzewidywalnymi sytuacjami i nie obciążamy nimi Pary Młodej. Służymy pomocą przede wszystkim Wam, ale także dbamy o komfort Waszych gości.
 6.  Czuwamy nad wszelkimi terminami oraz ustalonym budżetem.
 7.  Rozwiązujemy sytuacje awaryjne i zawsze mamy przy sobie magiczny kuferek z kosmetykami, nićmi czy apteczką.
 8.  Znamy najnowsze trendy w modzie, ale nie tylko. Potrafimy Wasze najśmielsze pomysły wcielić w życie.
 9.  „Szczęśliwi czasu nie liczą”. Będziemy pilnowały uzgodnionego przebiegu całej uroczystości w tym ważnym dniu, zegarki będziecie mogli zostawić w domu ;).
 10.  Czas zaoszczędzony na przygotowaniach będzie mogli poświęcić na inne równie ważne tematy np. planowanie podróży poślubnej.
 11.  Może pracujecie w branży ślubnej i chcecie żeby ktoś Was zaskoczył?

Jeżeli zainteresowaliście się już naszymi usługami to jesteście na dobrej drodze do zachowania spokoju ducha w tym ekscytującym momencie życia jakim jest organizacja Waszego ślubu i wesela. Zapraszamy zatem do kontaktu, chętnie poznamy Was bliżej.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz