Kinga – kilka słów o mnie

Nazywam się Kinga. Pomysł stania się konsultantem ślubnym spadł na mnie jak grom z jasnego nieba. Serio tak było. Codzienna praca nie dawała mi satysfakcji, brakowało mi kontaktu z ludźmi i przede wszystkim spontaniczności. Podobnie jak u Natalii większość mojego życia zawodowego związana byłam z obszarem finansów oraz zarządzaniem projektami. Od dłuższego czasu pragnęłam zmienić coś w swojej pracy kierując się słowami Konfucjusza „wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”. Pewnego dnia trafiłam na stronę jednej z najlepszych agencji ślubnych w Polsce i zostałam oczarowana. Obecnie każdą wolną chwilę spędzam inspirując się.

Jestem przekonana, że doświadczenie zawodowe, jakie zdobyłam oraz mój entuzjazm będzie dużym atutem podczas organizowania tak ważnego przedsięwzięcia, jakim jest Wasz ślub. Bardzo cenię sobie współpracę z innymi ludźmi, im bardziej kreatywni i pomysłowi tym większe wyzwanie dla mnie. A wyzwania są największym motorem napędowym w mojej pracy.

W życiu prywatnym lubię mieć zajęcie. Lubię spędzać czas poza domem, w towarzystwie moich znajomych i rodziny, czytając książki, grając w planszówki lub kończąc kolejne ciekawe kursy, po których wracam bogatsza o nowe znajomości.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz