Natalia – Kilka słów o mnie

Moja historia związana z pracą konsultanta ślubnego zaczęła się krótko po moim własnym ślubie od … nie, nie, wcale nie od jego organizacji ale od obejrzenia programu telewizyjnego, w którym uczestniczki aplikując na stanowisko wedding plannera, musiały sprawdzić się w zadaniach związanych z organizacją ślubu. Już wtedy wiedziałam, że to jest to COŚ, czego szukam i będę mogła realizować z pasją. Idąc za radą Roberta Kiyosaki, „Jeżeli chcesz gdzieś dojść, najlepiej znajdź kogoś, kto już tam doszedł” znalazłam jedną z najlepszych agencji ślubnych w Polsce, ukończyłam według mnie najbardziej wartościowe szkolenie w moim życiu i zostałam certyfikowaną konsultantką ślubną.

Zawodowo przez wiele lat pracowałam w finansach, co pozwala mi przełożyć zdobytą wiedzę w praktykę podczas organizacji Waszej uroczystości. Dzięki temu mogę czuwać nad każdym istotnym elementem wielkiego projektu, jakim jest dzień ślubu i wesela, a także skutecznie zarządzać budżetem ceremonii.
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i matką dwójki małych bardzo energicznych dzieci, więc planowanie, organizację, kreatywność i działanie w stresujących sytuacjach mam opanowane do perfekcji.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz