wymarzona suknia ślubna
moncheribridals.com

Dzisiaj słówka kilka o tym jak poznać, że suknia ślubna jest stworzona dla Ciebie, ale nie będzie to kolejny artykuł o tym, jak suknie dobierać do urody, do figury, do ilości gości, do sali itd. itp. Tym razem będzie coś o emocjach.

Jak wybieramy suknie ślubne?

Suknia ślubna to dla Panny Młodej jeden z najważniejszych elementów podczas przygotowań do ślubu. Zauważyłyśmy, że są trzy rodzaje zachowań związane z jej wyborem. Panie, dla których suknia ślubna była przedmiotem marzeń od dziecka. Panie, które nie wyobrażają sobie nie przymierzyć wszystkich najpiękniejszych modeli, żeby mieć pewność, że ta jedyna, idealna, najważniejsza, która na nie czeka oraz te Panny Młode, które kompletnie nie mają pomysłu i na domiar złego nic im się nie podoba.

Expresowe tempo

W ostatni weekend miałam przyjemność pomagać Pannie Młodej w wyborze sukienki ślubnej. Świeża sprawa, bo Młodzi zaręczyli się niecały miesiąc temu, a już zdążyli zarezerwować termin, salę i samochód. Wyjątkowo zgodna i zdecydowana Para. Niby jeszcze dużo czasu, ale przyszła Panna Młoda zaczęła już rozmyślać nad tym jak będzie wyglądać jej suknia ślubna. Pomimo tego, że zawsze wie czego chce, szybko podejmuje decyzje i zawsze ma głowę pełną pomysłów, w tym temacie nie umiała sobie wyobrazić siebie w sukni ślubnej. W związku z tym, że miałam wolny weekend zaproponowałam niezobowiązująco, że możemy się rozejrzeć po salonach i zobaczyć suknie na żywo. Zawsze inaczej wyglądają niż na zdjęciach. Pierwsze co usłyszałam, że ma być biała, bez dużej ilości świecących dodatków, a najbardziej popularny model księżniczki odpada. Najlepiej gdyby była krótka i prosta.

Trudne początki

Początek był dość trudny, weszłyśmy do pierwszych dwóch, może nawet trzech salonów i kompletnie nic się nam nie podobało. Pomimo tego zachęcałam zainteresowaną, żeby chociaż pomierzyła różne fasony, różne odcienie bieli, opcja przymiarki nie wchodziła w grę… W końcu trafiłyśmy do salonu, w którym pierwsze co nas urzekło to miła atmosfera oraz profesjonalna obsługa. Panie z salonu dały nam chwilę, żeby się rozejrzeć, potem dokładnie wypytały o preferencje, pokazały kilka modeli i zaproponowały przymiarkę. Już zmierzałyśmy do przymierzalni gdy oko przyszłej Panny Młodej przykuła jedna suknia. Taka jaka miała nie być, pudrowo-różowa księżniczka z gorsetem. Gdy ją nałożyła, rozpłakała się i to był ten moment w którym obie wiedziałyśmy, że to jest właśnie ta jedyna, wyjątkowa suknia ślubna stworzona dla Niej.

Suknia ślubna to ozdoba kobiety w dniu Ślubu

Drogie Panny Młode, suknia ślubna jest ozdobą każdej kobiety w tym najważniejszym dniu. Tą historią chcemy Wam powiedzieć, że ten wybór nie musi być trudny. Warto dać sobie czas i słuchać opinii mamy czy przyjaciółki, ale to WY musicie poczuć tą MAGIĘ. Zaufajcie swoim odczuciom, one pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.

Wszystkim Przyszłym Pannom Młodym życzymy, aby wybór sukni ślubnej był wyjątkowym i niepowtarzalnym wydarzeniem podczas przygotowań do ślubu. Gdybyście potrzebowały porady przy wyborze sukni lub innym temacie związanym z Waszym ślubem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i śledzenia naszego fanpage, gdzie na bieżąco staramy się informować Was o nowych trendach oraz promocjach z branży ślubnej.


Suknia ślubna
Od lewej: http://www.weddingforward.com-tina valerdi; http://www.instyle.com – courtesy of bhldn; http://www.eddyk.com wedding dress toscana
suknia ślubna
Od lewej: http://www.morilee.com Mystique Wedding Dress; Milla Nova 2017 – Bella; Milla Nova 2017 – Betti