Ogólne

Podróże poślubne szyte na miarę.

Podróże poślubne szyte na miarę.

Marzeniem Justyny od dawna była podróż do Japonii. Zakochana w anime i mandze, zafascynowana kulturą i egzotyką kraju położonego na drugim krańcu świata, bardzo pragnęła zobaczyć go na własne oczy. Katalogowe oferty tradycyjnych biur podróży dla 2 osób to koszt w okolicach 25 tys. zł. Wydatek, na który nie każdy może sobie pozwolić po organizacji ślubu i wesela. Co jednak jeśli ktoś mógłby uszyć podróż dopasowaną do naszych zainteresowań, potrzeb i możliwości, obniżając przy tym koszt o połowę ? (więcej…)

Możliwość komentowania Podróże poślubne szyte na miarę. została wyłączona

Kim jest konsultant ślubny i co może Wam zaoferować?

eatsycom

Kim jest konsultant ślubny i co może Wam zaoferować?

Konsultant ślubny lub wedding planner to coraz częściej wymieniany zawód w branży ślubnej. Jest to profesja, która narodziła się w Stanach Zjednoczonych. W Polsce pierwsze agencje ślubne zaczęły pojawiać się około 9 lat temu i choć na początku niewiele osób wiedziało czym właściwie się zajmują, to jednak dziś, za sprawą kilku filmów, programów telewizyjnych i z roku na rok przybywających agencji ślubnych, polskie pary coraz częściej korzystają z jego usług. Kim właściwie jest? Jest to osoba, którą zatrudniacie na czas przygotowań ślubnych oraz w dniu uroczystości. Do jej obowiązków należy profesjonalna organizacja ceremonii ślubnych i weselnych, między innymi: (więcej…)

0 comment

Powitanie

Witamy wszystkich czytelników!!!beaefb1f2033af1b0c3e5b99cd1f621f

Cieszymy się bardzo, że tu jesteście. Nazywamy się Natalia i Kinga. Dla nas obu, pisanie bloga jest czymś nowym, jednocześnie bardzo ekscytującym. Publikując nasze wpisy chcemy się dzielić z Wami naszymi przemyśleniami na temat przygotowań do ślubu i wesela oraz roli konsultanta ślubnego. Będziemy pokazywać Wam nasze realizacje ślubów i wesel, które mamy nadzieję, posłużą Wam, jako inspiracje. Na bieżąco będziemy Was informować o obowiązujących trendach ślubnych, podpowiemy jak łączyć style oraz stworzymy kącik porad i ślubnego savoir vivre’u. Ciekawią nas również śluby sławnych osób, dlatego możecie liczyć na nasze komentarze co do ich oprawy.

Tyle tytułem wstępu. Zapraszamy wkrótce na nowe wpisy.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

0 comment